Благодійні акції до Дня святого Миколая

20.12.2022 | 14:01

Як і щороку, студенти Коледжу взяли активну участь у заходах до Дня святого Миколая.

Напередодні свята студенти і викладачі приєднались до загальноуніверситетської акції “Тиждень доброти”, який впродовж 12-16 грудня 2022 р. проводили Центр соціального розвитку та громадських ініціатив Львівського національного університету імені Івана Франка. У  рамках заходу  відбувся   благодійний збір “Миколай для воїна” – кошти та подарунки для поранених воїнів, які знаходяться у Львівському обласному госпіталі ветеранів війни та репресованих імені Ю. Липи.

Вже 19 грудня студенти традиційно завітали з  вітальною  програмою та подарунками до діток у лікарню ОХМАТДИТ та у Центр соціально-психологічної допомоги Львівської області, в якому живуть дітки з східних областей України.

Фото Софії ТИШКУН

Галина СЕНИЧ, завідувач лабораторії