Відбулась Міжнародна науково-практична конференція  “Музейна педагогіка в контексті сучасних світових викликів”

23.09.2022 | 11:31

21 вересня 2022 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Музейна педагогіка в контексті викликів сучасної освіти», яка стала знаковою подією  для всієї університетської академічної спільноти. У роботі конференції  взяли участь викладачі Коледжу:

Караманов О.В. “Універсальність ідей музейної педагогіки в сучасному освітньому дискурсі”

Михайлишин Р.Р. Місце педагогічної творчості у музейній педагогіці.

Сурмач О.І., Сулим О.І., Шукалович А.М. “Музейна педагогіка у системі навчально-виховної роботи”

Більше інформаціЇ на сайті Університету

Олексій Караманов