22 травня 2024 року львів’яни вшанували Тараса Шевченка у 163 річницю перепоховання в Україні

26.05.2024 | 19:01
Студенти першого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Тараса Шевченка у 163 річницю перепоховання в Україні. Заходи організовані Львівським товариством “Просвіта” ім.Т.Шевченка розпочались виконанням Гімну України ,”Заповіту” та покладання квітів до пам’ятника Т.Шевченкові. Вступне слово виголосив голова Львівського обласного товариства “Просвіта” ім.Т.Шевченка Ярослав Пітко. А далі – літературно -музичне дійство” І на оновленій землі врага не буде, супостата…” за участю зведеного хору та оркестру Львівської Національної музичної академії ім. М. Лисенка ( ректор -Ігор Пилатюк), народного ансамблю естрадної пісні “Сузір’я” ЛНУ “Львівська політехніка”,Заслуженого артиста України, поета ,композитора Ярослава Музики, ансамблю “Дзвіночок” Центру творчості дітей та юнацтва Галичини , студентів Львівського Національного медичного університету ім. Данила Галицького Ольги Бухти та Анни Рогаль,студента факультету культури та мистецтв ЛНУ ім.Івана Франка Юрія Кінаша ,а також призерів просвітянського конкурсу “Мова нас єднає”- вихованців ДЗ #94 м. Львова Дмитра Луки та Мілани Дмитрух , ансамблю “Красняночка” (смт.Красне), Володимира Кравчука ( с. Задвір’я) та Дем’яна Гаврилюка(с.Чаниж). Ведуча заходу – Оксана Шиян.
                                                                                    Сенич Галина, завідувачка лабораторії