2 квітня – Всесвітній день поширення інформації про аутизм

03.04.2024 | 20:32
2 квітня студенти і викладачі Коледжу долучились до акції «Львів у блакитному» #Львівублакитному.
Символами Всесвітнього  дня поширення інформації про аутизм є блакитний колір та логотип – пазл, в знак того, що розлад заважає знайти таким людям своє місце в загальній картині світу. Аутизм – не захворювання, а комплекс розладів розвитку нервової системи. Його неможливо вилікувати, проте з часом можна скоригувати і адаптувати людину до соціального життя.
Сьогодні студенти ВСП” Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка” переглянули фільм “Темпл Грендін” про життя жінки з аутизмом, яка на своєму прикладі показує, що аутизм – це не вирок, а особливість.
                                                          Гриньо Людмила, викладач