Розклади заліків та іспитів

 

Розклад випускних екзаменів (денна форма навчання)

Розклад випускних екзаменів (заочна форма навчання)

 

Розклад заліків І курс

Розклад іспитів І курс

Розклад іспитів

для студентів ІІ курсу спеціальності 013 Початкова освіта

029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Педагогічного коледжу ЛНУ імені Івана Франка в ІІ семестрі 2018-2019 н.р.

 

Дата Групи
ШКВ-21 ШКВ-22 ШКД-21
Предмет

викладач

год.

каб.

Предмет

викладач

год.

каб.

Предмет

викладач

год.

каб.

Понеділок

20.05.2019

Основи філософських знань

Шукалович А.М.

11.50 к.41 Анатомія, фізіологія дітей шкільного віку

Гриньо Л.Я.

9.00 к.35 Сучасна польська мова з практикумом

Данилюк М.М.

9.00 к.44
П’ятниця

24.05.2019

Іноземна мова за професійним спрямуванням

Биць Н.М.

Шалаєва О.З.

 

11.50

к.57 к.37

Основи філософських знань

Шукалович А.М.

9.00 к.49 Інформаційне та документацій не обслуговування у сфері освіти

Соболевська О.Б.

9.00

к.41

Вівторок

28.05.2019

Сучасна польська мова з практикумом

Данилюк М.М.

11.50 к.42 Іноземна мова за професійним спрямуванням

Биць Н.М.

Шалаєва О.З.

 

13.30

к.57 к.58

Інформаційне забезпечення управління

Сенич Г.Б.

9.00 к.37
Субота

01.06.2019

Методика навчання польської мови

Данилюк М.М.

9.00 к.55 Сучасна польська мова з практикумом

Данилюк М.М.

14.00 к.55
Середа

05.06.2019

Анатомія, фізіологія дітей шкільного віку

Гриньо Л.Я.

9.00 к.35 Методика навчання польської мови

Данилюк М.М.

9.00 к.55 Практичний курс іноземної мови

Биць Н.М.

9.00 к.57

 

                       

 

Розклад іспитів

для студентів ІІ курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта, 231 Соціальна робота

Педагогічного коледжу ЛНУ імені Івана Франка в ІІ семестрі 2018-2019 н.р.

Дата Групи
ДШВ-21 ДШВ-22 ДШС-21
Предмет

викладач

год.

каб.

Предмет

викладач

год.

каб.

Предмет

викладач

год.

каб.

Понеділок

20.05.2019

Педагогіка

Лозинська С.В.

9.00 к.18 Охорона праці

Сурмач О.І.

9.00 к.49 Методика соціально -педагогічної роботи

Субашкевич І. Р.

9.00     к. 44
П’ятниця

24.05.2019

Охорона праці

Сурмач О.І.

11.50 к.43 Культурологія

Івах О.С.

9.00 к.12 Менеджмент соціально педагогічної роботи

Верхоляк М.Р.

13.30 к.44
Вівторок

28.05.2019

Культурологія

Івах О.С.

9.00 к.42 Педагогіка

Лозинська С.В.

9.00 к.18 Основи сценарної роботи соціального педагога

Верхоляк М.Р.

10.10 к.44
Субота

01.06.2019

Дитяча психологія

Колобич О.П.

9.00 к.13 Флософія

Шукалович А.М.

9.00 к.49
Середа

05.06.2019

Дитяча психологія

Колобич О.П.

11.50 к.13 Методика телефонного консультування

Цигилик-Копцюх О.О.

9.00 к.58

Заступник директора з навчально-виховної роботи                                                   О.І. Сулим