Напередодні Різдвяних свят

30.11.2016 | 12:21

Одним із символів  світлого свята Різдва Христового є янголи.  З давніх часів на Різдво прийнято робити  янголят,  прикрашати ними ялинку  і дарувати своїм близьким. Такі різдвяні прикраси для будинку будуть виглядати дуже легко та  святково,  нагадуючи про те, що ангели – це небесні створіння і  наші маленькі охоронці.

Створюючи вироби своїми руками, ми вкладаємо в них душу і тому рукотворне янголятко буде дуже дорогим вашому серцю і стане бажаним подарунком.

29 листопада 2016 р.  на базі педагогічної практики Коледжу, у ДНЗ № 78 м. Львова, був проведений майстер-клас  для вихователів на тему: “Новорічна іграшка своїми руками” (Різдвяний ангелик). Різдвяні янголята своїми руками можуть бути зроблені з різних матеріалів і в різних техніках. На даному майстер-класі було розглянуто  один з  варіантів виготовлення  ангелика  з  тканини.

Провела майстер-клас  викладач художньої праці  Педагогічного коледжу ЛНУ імені Івана Франка  Тетяна Нежура.

img_20161129_142843

Сенич Галина, викладач суспільних дисциплін