Здобувачі ОПП «STEM/STEAM-освіта в початковій школі»відвідали центр Lviv Open Lab

30.03.2026 | 13:42

24 березня 2026 року студенти групи ШКВ-12 спеціальності “Початкова освіта” ОПП «STEM/STEAM-освіта в початковій школі» ВСП «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка» в межах практично-семінарських занять з дисциплін «Методика проведення інтегрованих занять» та «Інноваційні технології позашкільної проєктної роботи» відвідали центр Lviv Open Lab.

Представник Центру Микола Лехновський провів екскурсію центром та ознайомив з різними його локаціями, які концентруються довкола різних напрямів STEM/STEAM – освіти. Зокрема, студенти ознайомилися з хімічною лабораторією, 3D-лабораторією, майстернею по дереву «Сверлик» та коворкінгом.

Студенти взяли участь у проведенні експериментів, які зацікавили їх своєю практичністю, універсальністю та можливістю ефективно інтегрувати знання із різних предметів.

 

Олексій Караманов

 

Lviv Open Lab – міський молодіжний простір популяризації науки та STEAM-освіти, що є частиною мережі ТВОРИ!

Кожен бажаючий має змогу відвідати будь-яку подію безоплатну та провести таку самотужки. У просторі діють багато навчальних пропозицій для школярів. яку полюбляють науку. Часто тут проводять лекторії, літні школи та відкриті лекції з природниичх наук.

Караманов О.В., викладач