Відбувся захист практики студентів І курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта

30.05.2024 | 12:59

У Коледжі відбувся захист  педагогічної (навчальної)  практики студентами групи першого курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта. Метою педагогічної практики є удосконалення здобувачів на основі отриманих знань сучасних форм, методів, засобів та технологій організації навчання і виховання , уміння застосовувати у педагогічній діяльності.

Звіт за виконану роботу, а це і проведення режимних процесів, ігрової діяльності, занять, участь у святах, студенти представили у своїх презентаціях. Час, проведений на практиці, дав можливість збагатитися новими знаннями, уміннями і навичками, необхідними у роботі з дітками.

Педагогічну (навчальну) практику студенти проходили на таких базах практики:

ЗДО№51 –  керівник підгрупи практикантів  Каспрук Ірина Миколаївна

ЗДО№116- керівник підгрупи практикантів Сулим Ольги Іванівни,