Відбувся відкритий захист виробничої практики студентів спеціальності Початкова освіта
Виробнича практика стала для студентів групи ШКВ-21 не просто навчальним етапом, а справжнім зануренням у світ педагогіки, дитячої щирості та невтомного пізнання.
Протягом практики ми мали змогу працювати з учнями, які навчаються за різними програмами: Хризанта Царик працювала за програмою «Інтелект України», інші студенти – за концепцією НУШ. Це дало нам цінний досвід у підходах до навчання, організації уроків та врахування індивідуальних особливостей кожної дитини.
Кожен день був наповнений яскравими моментами: перші успіхи дітей, цікаві спостереження за їхнім розвитком, теплі посмішки та щире захоплення новими знаннями. Ми мали можливість проводити уроки, застосовувати сучасні методики та інтегроване навчання, що ще більше підтвердило: професія вчителя – це про любов до дітей, терпіння та невтомний пошук найкращих шляхів для навчання.
Щиро вдячні керівнику – Сулим Ользі Іванівні, за підтримку, цінні поради та довіру! Цей досвід став для нас чудовою можливістю розвинути свої педагогічні навички та ще раз переконатися у правильності обраного шляху.
Студенти підгрупи практики ШКВ-21:
Пролетів місяць підсумкової виробничої практики і головне питання: чи хочеш продовжувати кар’єру вчителя?
Відповідь очевидна: «ТАК»
Якщо б попросили описати трьома слова сучасного вчителя, то це б було: люблячий та відданий роботі, творчий та креативний, сміливий та впевнений і ще багато всього можна написати про вчителя, але найголовніше, це те, що це людина, яка формує характер і виховує громадянина своєї держави. Зрозуміло одне: не потрібно вигадувати велосипед, не потрібно реформувати заради реформи чи ще гірше оглядатися на когось, треба подивитися на себе і відчути, що ми достатні і наші вчителі міцно тримають освітній фронт, виховуючи національність і єдність.
Виробнича практика закінчилась на позитивній ноті, обміні досвідом, натхненням і розумінні, що це лише початок великого шляху. При обговоренні роботи в школі та обміном досвіду виникло побажання в навчальний план педагогічного фахового коледжу додати вибіркову дисципліну: методика навчання мистецької освітньої галузі.
Дякуємо усім вчителям, які передали свій досвід, рекомендації і занурили в творчу майстерню вчителя; дякуємо керівнику практики Олена Бача, яка давали рекомендації і теоретичні знання, дякуємо кожному студенту:
Звір Діані, Дорогобід Тетяні, Федоровській Вікторії за їх відданість, відповідальність і творчий підхід до своєї роботи. Далі тільки більше…
Тетяна Дорогобід, студентка групи ШКВ-21
Відео розміщене на сторінці Коледжу у фейсбуці

