Відбулась звітно-виборна конференція студентської ради Педагогічного фахового коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка

09.10.2020 | 15:16

7 жовтня 2020 року відбулась звітно-виборна конференція студентської ради   Педагогічного фахового коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.

У ході роботи конференції її учасниками було одностайно схвалено  звіт Боднар Любові, яка презентувала роботу своєї команди за 2019-2020 навчальний рік.

Шляхом голосування делегатів конференції було одностайно схвалено кандидатуру Христини Хім’як, студентки другого курсу спеціальності 013 Початкова освіта,  на посаду голови студентської ради Коледжу.

Вітаємо Христину   з обранням, бажаємо  натхнення і успіхів у навчанні та громадській діяльності!

Сенич Галина, завідувач лабораторії