Відбулась онлайн конференція «Кіберстійкість освіти Львівщини. Виклики, загрози та підходи 2025/26 навчального року»

28.05.2026 | 13:01

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 19.01.2026 №
21-249/0/1-26, Указу Президента України № 447/2021 «Про рішення Ради
національної безпеки і оборони України» від 14 травня 2021 року «Про План
реалізації Стратегії кібербезпеки України», резолюції начальника Львівської
обласної військової адміністрації від 04.02.2022 № 3/3-1229/0/1-22, а також на
виконання листа Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області від
07.05.2026 № 359142026, з  метою посилення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді,
враховуючи зростаючу потребу держави у фахівцях у сфері кібербезпеки, а
також з метою підвищення обізнаності та захисту дітей і молоді від ризиків
вербування ворогом, Департамент освіти і науки Львівської обласної державної
адміністрації спільно з Управлінням цифрового розвитку ЛОВА, Управлінням
Служби безпеки України у Львівській області, Управлінням протидії
кіберзлочинам у Львівській області, Громадською організацією «Інститут
Кібербезпеки та аналітики» (в межах проєкту «Кібермарафон») та Громадською
організацією «Інститут освітніх ініціатив» (в межах проєкту «Міжнародний
освітній марафон»  провів  онлайн конференцію «Кіберстійкість освіти Львівщини. Виклики, загрози та
підходи 2025/26 навчального року», у якій взяли участь студенти та викладачі Коледжу.

Галина Сенич, завідувач лабораторії