Відбудеться гостьова лекція, присвячена 40-річчю трагедії – Аварії на Чорнобильській АЕС. Лектор – Тетяна Прибора – завідувач сектору еколого-освітньої роботи Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника

22.04.2026 | 10:07

Оголошення!
Сьогодні 22 квітня 2026 року о 12.00 год відбудеться гостьова лекція, присвячена 40-річчю трагедії – Аварії на Чорнобильській АЕС.

Лектор – Тетяна Прибора – завідувач сектору еколого-освітньої роботи Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

Запрошуємо усіх приєднюватися!
Буде цікаво.

https://us05web.zoom.us/j/89540053446?pwd=s78Vpq8fuuMPnhQIqqGUpkDXPiSItG.1