Про нас

Бібліотека коледжу є  структурним підрозділом Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.  Була заснована у 1900 році, після переїзду учительської жіночої семінарії у будинок № 7 по вул Сакраменток (ніні Туган-Барановського), як бібліотека для викладачів. На час заснування у бібліотеці налічувалось 2053 прим. книг та учнівських підручників та 750 прим. книг для приватного читання. А вже станом на 09.10.1923 року фонд становив 1495 прим. підручників, 480 прим. книг учнівської бібліотеки та 2123 прим. книг бібліотеки для вчителів. У 1976 році  Міністерством культури УРСР було видано реєстраційне свідоцтво за № 79 від 16 червня 1976 року, в якому датою заснування бібліотеки є  вересень 1945 року.

Сьогодні бібліотека  здійснює інформаційне та культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу. Головним завданням її діяльності є забезпечення потреб читачів навчальною, науковою та методичною літературою; формування інформаційних ресурсів; впровадження новітніх інформаційних технологій. Пріоритетним напрямком є бібліографічно-інформаційна та просвітницька робота: огляди літератури, розгорнуті тематичні виставки різної тематики, а також створення стендових експозицій про відомих діячів історії, науки та культури. Працівники беруть активну участь у просвітницьких заходах, що відбуваються у коледжі. Бібліотека надає допомогу у формуванні та редагуванні списків літератури до курсових, дипломних та інших наукових робіт.

Бібліотечний фонд на 01.01.2020 року становить 55325 примірники, в тому числі 5282 прим. періодичних видань. Оснащена бібліотека комп’ютерною та офісною технікою. У читальному залі читачі мають можливість вільного доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi.

Обслуговування  відбувається на абонементі та в читальному залі. Користувачами бібліотеки є студенти і викладачі Педагогічного коледжу та факультету Педагогічної освіти, студенти навчальних закладів, які вивчають психолого-педагогічні дисципліни, працівники установ освіти м. Львова та області. Читачі мають змогу користуватися  алфавітним та систематичним каталогами, систематичною картотекою статей.

bibl_1 bibl_2 bibl_3


Увага! Увага!

Із метою уникнення поширення пандемії з 1 червня 2020 р.

прийняття літератури від користувачів до бібліотеки

відбуватиметься із дотриманням відповідних санітарних вимог

упродовж понеділка–п’ятниці з 11:30 до 15:00.

Повернути книги до бібліотеки матимуть можливість

лише студенти випускних курсів.

Після 22 червня по 10 липня книги до бібліотеки зможуть повернути студенти всіх інших курсів.

Видача літератури тимчасово припинена.


Графік роботи бібліотеки:

Обслуговуємо студентів

щоденно з 10 год. до 18 год.

Субота, неділя – вихідні дні

Кожен останній робочий день місяця – санітарний день.

Адреса і контакти бібліотеки:

м. Львів, вул. Туган-Барановського, 7

головний корпус, ауд. № 27

телефон   (032) 239-40-21

biblioteka_pedkoledzh@ukr.net