Студентське життя

” Не помру, але житиму”

30 жовтня до Педагогічного коледжу Львівського національного університету ім. Івана Франка завітав Львівський християнський театр “Еммануїл” з виставою ” Не помру але житиму”. Це був час,коли студенти та викладачі мали змогу відчути весь біль та розпач воїнів АТО, які повернувшись з фронту перебувають у різних життєвих ситуаціях. Щиро дякуємо керівнику театру Горай Жанні та всій театральній трупі за цей вклад у наші серця! Ми пригадали собі тих героїв, які обороняли і обороняють нашу країну, про те,що разом ми сила, що у нашої України є майбутнє! І тільки з Божою допомогою в нас буде мирне небо над головою, щасливі і усміхнені діти та надійне майбутнє! Слава Богу! Слава Україні! Героям Слава!

Анастасія Покиданець, Голова профбюро студентів Коледжу

Фото: https://www.facebook.com/groups/869944306398718/

 

Туристистичний похід у парк «Сколівські Бескиди»

21.09.2017 | 17:39

16 вересня 2017р.  у Педагогічному коледжі  відбувся  традиційний туристичний похід  в  національний  природний парк  «Сколівські Бескиди».

У заході взяли участь студенти других курсів та керівники груп.  Учасники походу відвідали водоспад Кам’янка і озеро Журавлине, відпочили на мальовничій галявині та пішки повернулись у Сколе.

Дякуємо  викладачам фізичного виховання Думич  О.М. і Банковському  К.Й. , які організували і провели похід!

Сенич Г., завідувач лабораторії

 

 

 

“Свято краси, молодості, здоров’я”

14.12.2016 р. циклова комісія викладачів фізичного виховання, теорії і методики фізвиховання, ритміки та хореографії провела змагання з танцювальної аеробіки «Свято молодості, краси і здоров’я» в якому взяли участь студенти перших і других курсів Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Для визначення переможців були запрошені судді:

  • Відмінник освіти України, методист Коледжу, асистент кафедри загальної та соціальної педагогіки факультету педагогічної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка, майстер спорту Михайлишин Рома Романівна;
  • Відмінник освіти України, майстер спорту, суддя національної категорії, старший викладач ЛДУФК Тимошенко Лідія Олексіївна;
  • суддя першої категорії з аеробіки, майстер спорту, кандидат наук, доцент кафедри фітнесу та рекреації ЛДУФК Іваночко Вікторія Валеріївна.

Також на святі були присутні гості: доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор кафедри водних та неолімпійських видів спорту ЛДУФК, майстер спорту міжнародного класу Рибак Олег Юрійович; заступник директора з навчально-виховної роботи Дяків Марія Степанівна; завідувач відділенням дошкільної освіти Кос Леся Володимирівна.

Переможцями змагань стали:

І місце – команда групи ДШВ-22 викладач Банковський К. Й.;

ІІ місце – команда групи ШКВ-21 викладач Банковський К.Й.;

ІІІ місце – команда групи ШКВ-12 викладач  Думич О.М.

Вболівали за учасників змагань викладачі та студенти Коледжу.

Думич О.М., голова циклової комісії викладачів фізичного виховання,теорії і                                                             методики фізвиховання, ритміки та хореографії

Вечорниці на Андрія

“Там на вечорницях дівки-чарівниці” -вистава Молодіжного мистецького обєднання “Катарсис”. Керівник- Жарова Наталя Петрівна.
Зустічали гостей та були ведучими дійства студенти Педагогічного коледжу Тетяна Козак, Христина Приступа та Андіана Шлапак. Організувала виступ студрада Коледжу

Світлина від Галини Сенич.

Більше інфо: https://www.facebook.com/groups/869944306398718/

“Пізнаємо світ професії”

Соціальний педагог – професія складна, але цікава. Стати добрим фахівцем  можна тільки тоді, коли теоретичні знання підкріплені практичними уміннями.

Професію  соціального педагога успішно опановують студенти групи ДШС-11. Вони не лише справляються з навчальними навантаженням у коледжі, а й встигають здобувати нові професійні знання і навички за його межами.

Упродовж листопада-грудня 2016 року  Катя Боднар, Руслана Гудзовата, Тетяна Грем, Марія Дубук, Діана Заваринська, Руслана Заваринська, Софія Ковалик, Анна Коновалова, Марія Пшеницька, Анастасія Пшонік, Марія Сапіга, Ірина Турчин, Ірина Хілінська, Надія Юркова успішно пройшли навчальний семінар – тренінг «Психологічні аспекти волонтерської діяльності» на базі Першої міської клінічної лікарні імені князя Лева у центрі  «Підліток та сім’я». Тренерами семінару були завідувач Центру, кандидат психологічних наук Любов Проскура та психолог  Любов Космина. Навчальний курс передбачав 20 годин лекційних та практичних занять, на яких першокурсники дізнались для себе багато нового та цікавого, а саме: хто такі волонтери, які особливості їхньої діяльності, що таке вербальні та невербальні засоби спілкування та їх роль у діяльності соціального педагога, психолога. Тренер семінару Любов Проскура допомогла  студентам позбутися деяких проблем, комплексів та додала впевненості у собі.

Усі учасники тренінгу отримали сертифікати, які свідчать про успішне його завершення, а знання та навички  здобуті на ньому обов’язково використають  у майбутній соціально – педагогічній діяльності.

Студенти групи ДШС-11,

Корнят В.С., викладач соціальної педагогіки

 .

Більше фото: https://www.facebook.com/groups/869944306398718/?fref=ts

 

Вітаємо переможців!

Студентки Педагогічного  коледжу  Львівського національного університету імені Івана Франка Коршунова Тетяна та Яйко Ліліана ( І курс, спеціальність «Дошкільна освіта», група ДШВ-12) взяли участь у Обласному конкурсі авторської та патріотичної пісні, присвячений Міжнародному  дню студента.

У виконанні дуету прозвучав твір Олександра Пономарьова «Заспіваймо пісню». Виступ супроводжувався презентацію про революційні події в Україні та війну  2014-2016 рр.

Дівчата гідно  представили наш навчальний заклад  і стали переможцями у номінації «Акторська  майстерність».

Вітаємо дівчат та їх наставника ‒ викладача музики  Ірину Каспрук! Молодці!

Дяків М.С., заступник директора з навчально-виховної роботи

15181472_1798601763685119_6837268523114251518_n dscf1210 dscf1211

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ

79005, м. Львів, вул.Туган-Барановського,7. Тел. 275-65-40, 239-40-60

План заходів   Педагогічного Коледжу

Львівського національного університету імені Івана Франка

на грудень 2015 року

 

Назва заходу Відповідальні

 особи

Місце, дата і час

 проведення

Клуб дебатів: “Освітні реформи очима студентів” Василенко О., голова студентської ради Коледжу 01.12.2015 р., вівторок, кабінет історії педагогіки, вул. М.Туган – Барановського, 7,  16.30
Вечір пам’яті «Герої не вмирають» (спільно з факультетом педагогічної освіти)  Сенич Г.Б., заступник з виховної роботи 03.12.2015р., актова зала Коледжу, вул. М.Туган – Барановського, 7,  15.10
Засідання Школи педагогічної майстерності «Репрезентативні системи в парадигмі навчально – виховного процесу» Михайлишин Р.Р., методист Коледжу 08.12. 2015 р., вівторок, кабінет історії педагогіки, вул. М.Туган – Барановського, 7,  15.10
Зустріч з письменником, піснярем Зеновієм Филипчуком «Отче Андрею, благословіть…» (псалми на захист України) Табака О.М., викладач дошкільної лінгводидактики 16.12.2015 р., середа, культурно – мистецький центр Львівський Палац Мистецтв, вул. Коперника,17, 15.30
Благодійна акція для дітей школи – інтернату «Довіра» до Дня святого Миколая Лепеха Л.П., голова циклової комісії викладачів корекційної освіти 18.12.2015р., школа – інтернат «Довіра», вул. Короленка,1, 14.00
Студентська конференція «Використання проектної технології у процесі вивчення курсу «Народознавство з методикою навчання» Кірсанова О.В., Сенич Г.Б., викладачі фахових дисциплін початкової освіти 21.12.2015 р., понеділок, Франкова світлиця, вул. В.Антоновича,16, 10.10.

 

В.о. директора _______________  Сурмач О.І.