Профспілкова студентська організація

Первинна профспілкова організація студентів ЛНУ ім. Івана Франка – це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації. Членом профспілки може стати будь-який студент Університету денної форми навчання, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески.

1957 року була створена перша профспілкова організація студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

Члени профспілки мають право:
– на представництво та захист профспілкою їх прав та інтересів;
– на участь в акціях та заходах, які проводить профспілка;
– обирати і бути обраним до профспілкових органів усіх рівнів;
– на одержання матеріальної допомоги, пільгових путівок на оздоровлення та відпочинок, на підставі рішення первинної профспілкової організації тощо.

Члени профспілки зобов’язані:
– визнавати та виконувати Положення про Профспілки;
– регулярно сплачувати членські внески;
– особисто брати участь у діяльності профспілкових організацій;
– виконувати рішення профспілкових органів;

 

Профбюро

 

Профбюро коледжу

Голова: Христина Полева

Заступник: Оксана Рис

Діяльність:

 

Інформаційна – старостати;

Культурно-розважальна – міс коледжу, вечірки першокурсника, День вчителя;

Гуртожиток – приймаємо участь в поселенні (голова профбюро студентів входить до складу комісії з поселення в гуртожиток), контроль за умовами проживання в гуртожитку;

Соціальна – матеріальні допомоги, подарунки студентам з дітьми, реєстр соціально незахищених;

Благодійні акції – Миколая,” Cерце до серця”.

Стипендії

Розмір мінімальної академічної ординарної (звичайної) для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” або “бакалавр”, з 1 вересня 2008 року становить 400 гривень на місяць.

 

Середній бал успішності Розмір стипендії
4.00-4.99 400 гривень
5.00 450 гривень

Соціальна стипендія призначається студентам, які за результатами семестрового контролю втратили право на призначення академічної стипендії та наявності документів, які підтверджують право на отримання соціальної стипендії.

Середній бал успішності Розмір соціальної стипендії
3.00-3.99 В залежності від пільги/соціальної категорії

 

% Пільга/соціальна категорія
109 Студенти з малозабезпечених сімей
109 Студенти, які є дітьми-інвалідами та інвалідами I-III груп
100 Студенти, які мають сім’ї з дітьми
50
+170 гривень
Студенти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
1060 гривень Для студентів з числа дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, а також студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків

Додаткова соціальна стипендія призначається в разі отримання академічної стипендії та наявності документів, які підтверджують право на отримання додаткової соціальної стипендії.

Середній бал успішності Розмір соціальної стипендії
4.00-4.99 В залежності від пільги/соціальної категорії
5 В залежності від пільги/соціальної категорії

 

% Пільга/соціальна категорія
9 Студенти з малозабезпечених сімей
9 Студенти, які є дітьми-інвалідами та інвалідами I-III груп
50 Студенти, які є інвалідами по зору і слуху
170 гривень Студенти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

Про санаторій-профілакторій

Санаторій-профілакторій Львівського національного університету імені Івана Франка – це лікувально-профілактичний заклад санаторного типу, який проводить лікувально-оздоровчу роботу серед студентів без відриву від навчання, є важливою ланкою в оздоровленні студентів в загальній системі охорони здоров’я. Санаторій-профілакторій розрахований на 50 стаціонарних місць; виконує 12 заїздів в рік по 21 день кожний; за рік оздоровлює 600-650 осіб. Розташований в студентському містечку, має сучасні соціально-побутові умови проживання. Основна мета cанаторію-профілакторію направлена на зниження захворюваності серед студентів.

Лікувальна база складається з процедурного кабінету, фізіотерапевтичного кабінету, кабінетів електросну, штучного мікроклімату (Солотвинської солі), лікувальної фізкультури та масажу, стоматологічного кабінету, кабінетів електрокардіографії, фітотерапії, лікарського прийому, інгаляторію на 8 точок.

Лікувальна робота проводиться з урахуванням специфіки навчального процесу, в тісному контакті з студентською поліклінікою та студентською лікарнею. Робота медичних кабінетів проводиться у зручний для відпочиваючих час – в другій половині дня.

Путівки видає профком студентів. Заяву можна подати за 10 днів до початку заїзду. В окремих випадках путівку можна отримати з будь-якого числа місяця на 21 день включно з вихідними днями.
Запрошуємо на оздоровлення!

Санаторій профілакторій знаходиться за адресою: вул. Пасічна 62, кабінет реєстрації №317.