Студентське самоврядування

  • Про нас
  • Команда
  • Новини

Команда

Кравець Андрій

ШКД-21 голова студради Коледжу

Анастасія Покиданець

Шкв-13 голова профбюро

Світлана Свирид

ШКВ-13

Соломія Прокоп'як

Таня Грем

Гасинець Ірина

Волошина Аліна

Сидорук Наталія

Вовк Тетяна

Юркова Надія

День абітурієнта

11.12.2017 | 14:54

Запрошуємо на День абітурієнта
 у Педагогічному коледжі
Львівського національного університету імені Івана Франка
 16 грудня  2017 року о 13.00
Місце проведення:
м. Львів, вул. М.Туган-Барановського, 7,
актова зала

Читати »

Перегляд документальної стрічки «ВАРЕНИКИ»

06.12.2017 | 14:05

1 грудня 2017 р. студенти групи ДШВ-22, разом з викладачем екології Подановською Галиною Володимирівною, переглянули документальну стрічку «ВАРЕНИКИ» у Науковій бібліотеці ЛНУ ім.Івана Франка.
Автори цього фільму донесли до всіх, що «Діти сонця» -це особливі і талановиті діти,яких люди повинні приймати в свій соціум такими,якими вони є і ні в якому разі не відштовхувати їх від себе.
Дуже дякуємо за такий цікавий перегляд режисерам цього фільму Дарині та Олександру Балабай.

Тетяна Вовк, студентка групи ДШВ – 22
Більше про фільм: https://www.facebook.com/pg/librarylnu/posts/?ref=page_internal
 

Читати »

“Вся правда про наркотики”

06.12.2017 | 13:58

30 грудня 2017р.  у Коледжі було проведено  лекції “Вся правда про наркотики”  для студентів І-ІІ курсів. Захід був організований Федоровою Мар’яною Миколаївною, лектором громадської організації “Молодіжний центр “Компас””

Читати »

Відкрита практика у СЗШ №21 м.Львова

06.12.2017 | 13:06

5 грудня 2017 року відбулася відкрита практика у СЗШ № 21 м. Львова. Адже, діяльність студентів у період педагогічної практики є аналогом професійної діяльності вчителя, що здійснюється в реальних умовах роботи навчально-виховних закладів. Студенти  Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка  групи ШКВ – 22, Марія Бурда та Крістіна Валентир мали можливість відчути себе на майбутньому робочому місці вчителя, провівши відкриті уроки з математики та літературного читання, закріпити набуті в Коледжі теоретичні знання у вигляді практичних навичок, застосовувати знання...

Читати »

Соціально-правовий захист жінок та дітей від насильства та жорстокого поводження

06.12.2017 | 12:46

Викладачі та студенти Коледжу приєднались до Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства», мета якої  привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, недопущення випадків насильства щодо дітей та підлітків.
01 грудня 2017 р. у Педагогічному коледжі відбулася відкрита лекція на тему:  «Соціально-правовий захист жінок та дітей від насильства та жорстокого поводження», яку провела  викладач-методист, голова циклової комісії викладачів гуманітарної та соціально-економічної підготовки Івах О.С. Оксана Стефанівна у своїй презентації подала інформацію про...

Читати »