Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні

22.02.2019 | 11:38

У вівторок, 19 лютого 2019 року, студенти та викладачі Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у заходах, присвячених пам’яті  Героїв Небесної Сотні, подіям на Майдані 2014 року.

Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка разом із представниками влади, громадськістю та духовенством – спільною молитвою та покладанням  квітів до Меморіалу пам’яті  вшанували подвиг  загиблих Героїв Небесної Сотні

У цей ж  день в Меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові відбулась презентація скульптурно-мистецької інсталяції “Небесна Сотня”, яку створили ліцеїсти 10-х класів Львівського художнього ліцею при ЛНАМ під керівництвом Світлани Булки: Юстя Пікула, Ростислав Андріївський, Анастасія Дигдалович, Юлія Роїк, Богдана Синько.

Окрім того у музеї відкрилась виставка світлин Романа Метельського, зроблених у Києві під час Євромайдану. На експозиції представлено 20 фотографій, які відображають побут  учасників революції Гідності.

За матеріалами Музею: http://dmh.lviv.ua/v-domi-hrushevskyh-vshanuvaly-podvyh-herojiv-nebesnoji-sotni.html