Вшанували пам’яті Тараса Шевченка у день річниці перепоховання

28.05.2019 | 12:07

22 травня 2019 року біля пам’ятника Тарасові Шевченку у центрі Львова відбувся мітинг з нагоди 158-ї річниці перепоховання Великого Кобзаря у Каневі. Ініціювало і провело захід Львівське обласне товариство «Просвіта».

Після виступів відомих громадських діячів та   хору «Орфей» Національного Університету «Львівська політехніка», представники закладів вищої освіти Львова, громадських організацій, студентська та учнівська молодь міста вшанували пам’ять Великого Кобзаря урочистим покладанням квітів до підніжжя пам’ятника.

У заході взяли участь і представники Педагогічний коледжу, а саме групи першого  курсу спеціальності «Дошкільна освіта» (керівники Нежура Т.В. та Колобич О.П.) та викладач української мови і літератури Деміхова С.В. Студентка  Софія Таран (група ДШВ-12) продекламувала вірш Олександра Олеся  «В роковини Шевченка».

Сенич Галина, завідувач лабораторії

Фото Кметь Андріани, студентки групи ДШВ-11