Зустріч випускників Педагогічного коледжу: «Від серця до серця»

04.04.2019 | 16:26

Щороку, в останню суботу березня, випускники Педагогічного коледжу збираються у актовій залі нашої альма-матер. Ось і цього року 30 березня   Коледж привітно відчинив двері випускникам, зійшлись друзі, які закінчили наш навчальний заклад у різні роки. Багато з них працюють у Львові та за його межами. А скільки їх по всій Україні!  Зустрічали гостей одногрупники, а сьогодні – викладачі Коледжу, керівники академічних груп, студенти навчального закладу.

З вітальним словом до присутніх звернулась директор Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка, кандидат історичних наук, доцент  Сурмач О.І.:  «Щиро вітаю Вас  у стінах рідного навчального закладу!  Тисячі випускників після закінчення навчання несуть світлі спогади крізь життя про свій навчальний заклад, де вони здобули важливі фахові знання та професійні навички, навчилися долати труднощі на життєвому шляху, самопосвятно займатися своєю благородною справою.

148 років Педагогічному коледжу – це значний і славний шлях – від учительської семінарії (засновано 25 лютого 1871 р.) до Коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Давні освітні традиції, інноваційні методи викладання, змістовна навчально-методична, виховна, наукова робота  у Педагогічному коледжі сприяють і сьогодні формуванню нової генерації педагогів, які гідно реалізовують себе у сучасному освітньому просторі суверенної держави Україна.

Сьогодні Педагогічний коледж Львівського національного університету імені Івана Франка – це коледж, який здійснює підготовку  молодших спеціалістів на базі повної загальної середньої освіти за спеціальностями: “Початкова освіта”, “Дошкільна освіта”, “Соціальна робота” ,  “Інформаційна, бібліотечна та архівна справи”. У 2017/18 навчальному році було відкрито нову цікаву міждисциплінарну спеціальність “027 Музеєзнавство, пам’яткознавство” , кваліфікація «Бакалавр музеєзнавства, пам’яткознавства. Фахівець з музейних комунікацій у сфері освіти та науки».

Вітаю наших вихованців-випускників і студентів, які наполегливим навчанням, інтелектуальним завзяттям, відданою працею  ушляхетнюють імідж нашого навчального закладу.

Бажаю всім нам міцного здоров`я, щастя, миру, добра, терпіння, мужності, натхненної праці та нових життєвих і професійних здобутків. Нехай із тепла і щедрості наших сердець щодня збільшується добро на землі та зростають нові покоління талановитих особистостей».

Свої враження про навчання у Коледжі, побажання викладачам та усім присутнім висловили випускники  спеціальності «Початкова освіта» 1989 року (керівники групи –  Каспрук І.М., Трачук С.О., Вітченко О.В.), 2004,2009 років (керівники – Новосельська Н.Т., Сенич Г.Б.).

Зворушливим та емоційним було звернення до присутніх випускників

спеціальності «Дошкільна освіта»: випускниці 1979 року,  а сьогодні методиста Коледжу – Михайлишин Р.Р., випускників 2014р. (керівник – Лозинська С.В.),  2004 року ( керівник –Демчишин Т.В.), випускниці   1969 року Козицької Ганни Максимівні:

«Висловлюю слова подяки адміністрації,  кожному викладачеві Коледжу за сумлінну працю у підготовці кваліфікованих  спеціалістів,  за виховання справжніх патріотів нашої Батьківщини, яким суджено засівати в дитячі душі зерна знань, добра та любові. Нехай і надалі Ваша самовідданість і творча енергія будуть запорукою нових значних успіхів у нашій важливій справі та підтверджують високе реноме Коледжу».

Побажала добра, віри, натхнення всім присутнім студентка  напряму підготовки «Соціальна педагогіка» у 1995-1999 рр., а сьогодні викладач Коледжу, Соболевська О.Б. (керівник групи – Галюк Т.П., викладач фахових дисциплін – Нарольська С.М.): «Низький уклін Вам не лише як  викладачам, а  як батькам, які   навчили нас любити нашу професію».

У залі були присутні випускники різних років та спеціальностей, у тому числі і наймолодшої – «Інформаційна, бібліотечна та архівна справи» (2016 р., керівник  – Соболевська О.Б.)

Гостей вітали  концертною програмою студенти  Педагогічного коледжу. Заполонили зал невмируща «Гуцулка Ксеня» та  музичний твір «Під небом Парижа» у виконанні Ігора Дусана, студента спеціальності «Початкова освіта». У виконанні студентів спеціальності «Соціальна робота» Павелко Андріани та Котлінської Лідії  прозвучали пісні «Плакала» та «Як я тебе люблю».   Пісні «Потічок» та «Квітуча Україна» подарувала присутнім студентка першого курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Боднар Любов. Авторський  вірш « Я-вихователь» прочитала Особа Василина, студентка другого курсу.

Провели свято  Щедрова Анна та Агеєнко Діана, студенти другого курсу. Технічну підтримку забезпечив Кондратовець Владислав.

Дякуємо всім організаторам, учасникам та гостям свята!

Каспрук І.П., Сенич Г.Б., Соболевська О.Б., викладачі Коледжу

Фото Надворної Соломії