Засідання обласного методичного об’єднання викладачів соціогуманітарних дисциплін коледжів

31.01.2016 | 18:20

03 лютого 2016 р. у Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів соціогуманітарних дисциплін коледжів, присвячене  145-річчю Педагогічного коледжу.

Відкрили методоб’єднання Кузнєцов Олександр Петрович, голова методичного об’єднання, викладач суспільних дисциплін Львівського державного коледжу декоративно-ужиткового мистецтва імені І.Труша та  Михайлишин Романа Іванівна,  голова методичного об’єднання завідувачів методкабінетами та методистів технікумів та коледжів,  методист Педагогічного коледжу.

Івах О.С., голова циклової комісії викладачів суспільних дисциплін Педагогічного коледжу, викладач–методист  представили основні напрями розвитку навчального закладу  та навчально-методичне забезпечення викладання соціогуманітарних дисциплін у Педагогічному коледжі.

2016р. – рік видатних постатей в історії України – Івана Франка та Михайла Грушевського. Саме тому до обговорення викладачами коледжу були підготовлені такі доповіді:

Україна Новітня: децентралізація у баченні Михайла Грушевського (за матеріалами праці «Якої ми хочемо автономії і федерації»( Шукалович А.М., кандидат історичних наук, викладач політології  та історії України Педагогічного коледжу);

«Доведена теорема Михайла Грушевського на основі його праці «Звичайні схема «русскої» історії й справа раціонального укладу історії Східного Словянства»( Дзюбинська Л.Я., викладач вищої категорії, старший викладач, викладач історії України Педагогічного коледжу).

Ці теми викликали жваву дискусію і заклали основу для подальшого обговорення на наступних зустрічах.

Сенич Г.Б., заступник директора з виховної роботи