Шевченкіана Зиновія Суходуба

30.10.2017 | 11:38

20 жовтня 2017 р. у Народному музеї Тараса Шевченка (Палац мистецтв)
відбулася зустріч із заслуженим журналістом України, письменником, лауреатом обласної і республіканської премій ім. В.Чорновола, автором книги “Діалоги з Ліною Костенко”  Зиновієм Суходубом.

Презентація книги про Л. Костенко була дуже цікавою. У виданні зібрано розмови з поетесою в довільній формі. Ліна Василівна міркує, аналізує начебто прості буденні речі, але в її вустах і буденність стає “безсмертним дотиком до душі”.

Учасники музейної зустрічі були студенти Педагогічного коледжу та факультету педагогічної освіти Львівського національного університету ім. І.Франка  (викладач Ольга Табака), старшокласники Бірківського НВК ЗОШ 1-3 ст. ДНЗ ім.Т. Шевченка (завідувач бібліотекою Оля Борис), актриса театру ім. М.Заньковецької Оля Бакус.

Щиро дякуємо п. Зеновії Філіпчук за організацію зустрічі.