Проведення практики студентів спеціальності «Діловодство» у Державному архіві Львівської області

24.09.2016 | 17:52

dalo1dalo2dalo3

Державний архів Львівської області (далі-ДАЛО) співпрацює  з Педагогічним коледжем Львівського національного університету імені Івана Франка   як база проведення практики для майбутніх діловодів.

З 05 вересня 2016 року до 28 грудня 2016 року у ДАЛО  студенти III курсу спеціальності «Діловодство»  проходять навчально-виробничу практику під керівництвом провідних фахівців – архівістів, де вивчають склад фондів архіву, формування науково-довідкового апарату, ведення архівної справи та діловодства, роботу читального залу та столу довідок.

dalo4 dalo5

Також однією з форм співпраці з вищим навчальним закладом є проведення оглядових екскурсій  Державним архівом Львівської області та виставковим центром архіву.

15 вересня 2016 року заступник директора-начальник організаційно-аналітичного відділу Білас Л.П. та керівник виставкового центру

Бондар О.Л. провели оглядову екскурсію Державним архівом Львівської області для студентів ІІ курсу спеціальності «Діловодство» Педагогічного коледжу.

Під час  екскурсії студенти ознайомилися з історією ДАЛО, роботою відділів архіву, побували у архівосховищах. Упродовж екскурсії неодноразово виникала жвава бесіда та дискусія щодо почутої ними інформації. Студенти дізналися багато нового: про роботу Експертно-перевірної комісії  ДАЛО, науково-методичної ради, ведення діловодства, формування справ, складання номенклатур справ, ознайомилися з роботою читального залу.

У виставковому центрі архіву студенти оглянули тематичні виставки, що були підготовлені за матеріалами ДАЛО, які відображають події у Східній Галичині кінця 19-початку 21 ст.

Про свої враження перебування у ДАЛО студенти записали у «Книзі відгуків».

За матеріалами сайту ДАЛО: http://www.archivelviv.gov.ua/news/499/