Практичний семінар в рамках науково-педагогічного проекту «Інтелект України» відбувся практичний семінар

03.04.2017 | 11:05

29 березня 2017 року в рамках науково-педагогічного проекту «Інтелект України» відбувся практичний семінар.

Інтелект – один з найдорожчих ресурсів. Упродовж другої половини ХХ століття, а особливо на початку нинішнього, усі розвинені країни опікуються проблемою індетифікації інтелектуально обдарованих дітей та молоді, створення для них спеціальної системи освіти.

В 2006 році команда провідних вчених Харкова на чолі з доктором педагогічних наук Гавриш Іриною Володимирівною запропонували до впровадження власну концепцію виявлення, виховання й навчання обдарованих дітей.

Сутність проекту полягає у набуті дитиною необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів; розвитку якостей особистості школяра – цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо.

Проект «Інтелект України» спрямований на засвоєння духовного багатства, яке створила українська нація.

Відкрила семінар Романа Михайлишин, методист, голова методичної ради Коледжу.

З вітальним словом до присутніх звернулася Ольга Сулим, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Теоретичні засади науково-педагогічного проекту «Інтелект України» висвітлила  Наталія Пастушенко, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної освіти, координатор проекту.

Досвід впровадження проекту в навчально-виховний процес ЗОШ № 91 м.Львова презентувала Галина Харина, вчитель початових класів вищої категорії.

Враженнями від практичного застосування матеріалів проекту під час уроків в початковій школі поділилася Вікторія Кошик, студентка другого курсу відділення початкової освіти, яка проходила практику у ЗОШ № 91, керівник-методист Мар’яна Косаняк.

У дискусії, обговоренні щодо впровадження та результатів проекту взяли участь учителі НКВ імені Василя Стуса, ЗОШ № 71 м.Львова та ЗОШ І-ІІ ступення Волі-Висоцької.

Романа Михайлишин, методист Коледжу

Фото Володимира Крука