Обласний етап VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

07.12.2016 | 11:34

У  Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся обласний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу  студентської молоді імені Тараса Шевченка для студентів і курсантів вищих навчальних закладів.

Відкрила конкурс    голова методичного об’єднання викладачів української мови та літератури  ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Ірина Дика та кандидат філологічних наук, доцент кафедри гуманітарної освіти ЛОІППО  Валентина Прокіп.

Привітала учасників та представила Коледж заступник директора  з навчально-виховної роботи Марія Дяків.

26 листопада – День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій.  Присутні  студенти та  викладачі хвилиною мовчання вшанували пам’ять  жертв однієї з найжорстокіших трагедій в історії України  та світу – голодомору 1932-1933 років.

Методист Коледжу Романа Михайлишин провела екскурсію у Музеї Коледжу.

У Львівському обласному етапі конкурсу взяли участь понад 80 студентів та курсантів – переможців І етапу вищих навчальних закладів Львівської області.

Конкурс імені Тараса Шевченка має на меті  формування національного характеру, розвитку творчого потенціалу особистості, підвищення рівня знань з української мови і літератури, виховання у молодого покоління любові до мови українського народу, забезпечення її всебічного розвитку, а також вивчення та популяризації творчості Тараса Шевченка.

Сенич Галина, викладач суспільних дисциплін

Фото Володимира  Крука

img_7223-kopyya img_7224 img_7226-kopyya img_7229 img_7232-kopyya img_7236 img_7238 img_7239 img_7243 img_7244 img_7248 img_7250 img_7262 img_7267 img_7269