Науково – практичний семінар «Інноваційні підходи у методиці розв’язування задач з математики у початковій школі»

16.09.2016 | 10:08

У Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка         12 вересня 2016 року відбувся науково-практичний семінар «Інноваційні підходи у методиці розв’язування задач з математики  у початковій школі» – за участю Скворцової Світлани Олексіївни, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри математики та методики її навчання ДЗ «Південноукраїнський національний педагогічний  університет імені К.Д.Ушинського».

Сучасний світ диктує нові умови пояснення методик початкової освіти. Щодо оновлення в навчальній програмі  з методики навчання математики  розповіла С.О.Скворцова. Крім цього Світлана Олексіївна поділилася досвідом  із викладачами, вчителями початкових класів, керівниками педагогічної практики початкової школи та із студентами про інноваційні підходи під час розв’язування  складених  задач на основі задач на знаходження четвертого пропорційного.

Сірант Н.П., голова циклової комісії викладачів

фахових дисциплін початкової освіти

та природничо – математичних дисциплін