Новини

“Від щирого серця”

05.01.2018 | 11:43

4 січня 2018 року профком студентів Педагогічного коледжу ЛНУ імені Івана Франка  разом з студентами 1-го та 2-го курсу відвідали Львівський геріатричний пансіонат…Це була чудова можливість подарувати цим людям тепло, щастя, радість, бути причиною їхньої усмішки на обличчі! Ми бажаємо кожному з них здоров’я, щастя, миру, злагоди, любові, многаї та благаї літа, щоб Божа охорона та благословіння було в їхньому житті! А нам молоді берегти наших батьків, шанувати і плекати їх, поважати, любити, адже вони подарували нам життя.
Анастасія Покиданець, студентка...

Читати »

Правила прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста до Педагогічного коледжу у 2018 році

30.12.2017 | 12:08

Правила прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста до Педагогічного коледжу

Читати »

Свято краси, молодості, здоров’я!

27.12.2017 | 15:37

20 грудня 2017 у Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка проводились традиційні змагання з танцювальної аеробіки «Свято краси, молодості та здоров’я»,  в яких взяли участь студенти І-ІІ курсів всіх спеціальностей. До участі у змаганнях студентів підготовили викладачі фізичного виховання Банковський К.Й. та  Думич О.М.
Змагання судили:
Методист коледжу, Відмінник освіти України, майстер спорту з стрільби Михайлишин Р.Р.
Суддя І категорії з аеробіки, майстер спорту з художньої гімнастики, кандидат наук, доцент ЛДУФК Іваночко В.В.
Відмінник освіти України, майстер спорту з легкої атлетики, суддя...

Читати »