Новини

Вітаємо Юринець Іванну!

04.06.2018 | 12:22

26 травня 2018 року  на базі Екологічного коледжу ЛНАУ відбулася ХХVІІІ обласна олімпіада з історії України серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у Львівській області.
Педагогічний коледж Львівського національного університету імені Івана Франка представляли студенти Юринець Іванна (ДШВ – 11), Семікашева Діана (ДШС – 11), Луньо Вероніка (ШКВ – 12). До участі в олімпіаді студентів готували викладачі Сурмач О.І. та Івах О.С.
За результатами ІІ туру олімпіади почесне ІІІ місце здобула Юринець Іванна.
Вітаємо переможницю і бажаємо успіхів у подальших наукових і творчих...

Читати »

Участь у заходах з нагоди 157-ї річниці перепоховання Кобзаря в Україні

25.05.2018 | 12:49

22 травня минуло 157 років від дня перепоховання Тараса Шевченка з Петербурга на Дніпрові кручі, як заповідав Великий Кобзар.
З цієї нагоди у Львові відбулося покладання квітів до пам’ятника Кобзареві, яке організувало Львівське обласне відділення Товариства «Просвіта».
В урочистостях, що відбувалися у цей день біля пам‘ятника Тарасові Шевченку, взяли участь діячі культури, громадські діячі, представники громадських організацій, навчальних закладів м. Львова, зокремавикладачі та студенти Педагогічного коледжу  Львівського національного  університету імені Івана Франка.
Після виконання Державного Гімну України до присутнім звернувся голова «Просвіти» Львівщини...

Читати »

Участь у дискусії до Днів Європи в Україні

25.05.2018 | 11:56

Львівський Центр розвитку місцевого самоврядування с пільно з головами об’єднаних територіальних громад Львівщини Ярославом Деркаем із Жовтанецької та Йосифом Фабрига із Великолюбінської ОТГ   у рамках святкування Днів Європи в Україні у Львівському ЦРМС, створеному за підтримки Програми #U_LEAD з Європою, провели захід у форматі “Світове кафе”. Під час зустрічі  шукали відповіді на складні запитання: Чому сучасна молодь прагне залишитися у великому місті? Яким повинно бути місце лікаря і вчителя у місцевій громаді?
Які умови роботи і життя повинні бути у лікаря і вчителя у громаді?
Дискусія відбулась ...

Читати »

У пошуках великих

21.05.2018 | 15:55

Відомий український письменник, дисидент Євген Сверстюк сказав: «Нація тримається духовними зусиллями особистостей». Ці слова стали лейтмотивом презентації книги «Львів крізь призму імен. Літературні портрети», яка відбулась 16 травня 2018 року в Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка в рамках проекту «Визначні особистості в історично-культурному вимірі України».
Викладачі і студенти Коледжу мали можливість почути цікаві факти про знаних і незнаних українців, чиїми іменами названі вулиці Львова. Всі вони, народжені в різні епохи, творили українську історію і залишили по собі яскравий...

Читати »

Лекція-тренінг на тему: “Соціальна активність молоді”

17.05.2018 | 12:31

11 травня 2018 року  у Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася лекція-тренінг на тему: “Соціальна активність молоді”. На заході були присутні студенти спеціальності 231 “Соціальна робота” ДШС-11 та ДШС-21. Подія відбулася в межах U-Report – глобального проекту ЮНІСЕФ. Студенти мали змогу стати учасниками цього проекту.
Лекцію-тренінг проводила волонтер дитячого фонду ООН Катерина Стус.
Верхоляк М.Р., викладач фахових дисциплін спеціальності “Соціальна робота”

Читати »