Новини

Заняття у «Школі медіаграмотності та критичного мислення»

07.12.2018 | 14:57

Студенти Педагогічного коледжу взяли участь у  заняттях «Школи медіаграмотності та критичного мислення», які  організувала волонтерська мережа  YMCA Lviv.
Ми живемо у час, коли кількість інформації значно перевищила кількість часу, який фізично кожен із нас може витратити на її споживання. У такому токсичному середовищі медіа-гігієна така ж обов’язкова, як і миття рук перед їжею. Адже джерел інформації стає безліч, а ми не встигаємо аналізувати багато із них.
Медіаграмотність є тим базовим інструментом, що дає змогу використовувати позитивні сторони медіа, і дозволить вберегти себе...

Читати »

Стартував проект «ECO LIFE: життя у стилі еко»

07.12.2018 | 14:40

4 грудня 2018 року студенти Педагогічного коледжу взяли участь  в  урочистому відкритті проекту «ECOLIFE: життя у стилі еко», яке відбулось у Дзеркальній залі Львівського університету. Проект ініціювали економічний факультет ЛНУ ім. Івана Франка, Львівська міська рада і Національна туристична організація України.
Проект передбачає організацію низки круглих столів за напрямами: HoReCa; установи, організації та офіси; дитячі дошкільні заклади та заклади середньої освіти; домогосподарства. Крім того, будуть організовані навчання, моніторинг екологічної проблематики, написання проектів та їх реалізація.
Запрошуємо студентів до участі в Проекті«ECO LIFE: життя...

Читати »

Усний журнал «Я ВСЕ ЗРОБИВ, ЩО МІГ ЗРОБИТИ…» (ПАМ’ЯТІ ІВАНА ОГІЄНКА)

30.11.2018 | 15:26

28 листопада 2018 року у рамках проекту “Визначні особистості в історико-культурному вимірі України” відбувся вечір-спомин  «Я все зробив, що міг зробити…» (пам’яті Івана Огієнка), який підготували студенти групи ДШВ-22  спеціальності “Дошкільна освіта” Педагогічного коледжу.
Серед імен, які уособолюють у собі наш шлях до незалежності, соборності, омріяний і вистражданий багатьма поколіннями українців, ім’я Івана Огієнка стоїть у числі перших.
Сучасники називали його людиною енциклопедичних знань, праці й обов’язку. Свій природжений хист ученого, педагога, державного, громадського, церковного і культурного діяча він однаковою мірою успішно застосовував...

Читати »

Thanksgiving Day у Педагогічному коледжі

30.11.2018 | 15:10

26 листопада студенти груп ШКВ-21 та ШКВ-22 Педагогічного коледжу  спільно з викладачами  намагалися довести, що вивчення іноземної мови- це не лише граматичні правила та лексика. А ще й цікаві заходи, де можна почерпнути максимум корисної інформації про культуру, людей, які проживають в країні, мову якої студенти вивчають. Артистизм, цікаві вікторини, традиції святкування, проекти, багато музики, пісень і просто гарна англійська і чудовий настрій у Thanksgiving Day.
Биць Н.М., Шалаєва О.М., викладачі англійської мови

 

Читати »