Новини

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ

08.11.2019 | 14:15

05 листопада 2019 року у Педагогічному коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся виховний захід, «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомогти іншим (Іван Франко), присвячений Міжнародному  дню соціального педагога та Всеукраїнському дню працівників соціальної сфери.
Зі вступним словом виступила Романа Михайлишин, голова циклової комісії викладачів педагогіки та психології, яка відзначила, що кожного року викладачі та студенти спеціальності 231 «Соціальна робота» вшановують професійні свята.
Про історію виникнення Міжнародного дня соціального педагога та Всеукраїнського дня працівників соціальної сфери...

Читати »

Зустріч  з письменницею Наталкою Ліщинською

29.10.2019 | 14:56

25 жовтня 2019 року студенти Педагогічного коледжу (ДШВ-11,12) завітали у Львівську обласну бібліотеку для дітей “Левенятко” на зустріч  із письменницею, лауреаткою багатьох конкурсів, зокрема “Коронація слова” – Наталкою Ліщинською”Майбутнє вже тут” та презентацію її книг.   
“Оповиті нитками буденності ми не маємо часу задумуватися над цікавими та глобальними речами, які є також частиною нашого життя”, –  зазначила пані Наталя. Письменниця  розповіла про те, що в минулому вважали фантастикою, а зараз це звичайне сьогодення. І зробила це так майстерно, що зуміла достукатися...

Читати »

Зустріч студентів педагогічних коледжів

22.10.2019 | 13:39

18 жовтня 2019 р. на базі ЗДО №52 м. Львова відбулась зустріч студентів Педагогічного коледжу ЛНУ ім. І. Франка із студентами Бродівського педагогічного коледжу ім. М. Шашкевича. Директор ЗДО №52 м. Львова Добранюк Олена Вітіліївна, вихователь-методист Гаврилюк Ольга Михайлівна та вихователі груп охоче поділилися своїми педагогічними знаннями та вміннями.
Студенти мали змогу побачити особливості роботи в різних вікових групах, а саме в молодшій – дидактичну гру, в середній – малювання, а в старшій майстер клас із роботи з соленим тістом, стоун-терапію...

Читати »