Новини

Заяви на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» приймаються до 08 серпня 2018 року на спеціальності:

06.08.2018 | 20:05

Заяви на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст» приймаються до 08 серпня 2018 року на спеціальності:

Початкова освіта (денна форма навчання);

Дошкільна освіта (денна та заочна форми навчання);

Соціальна робота (денна форма навчання);

Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (денна форма навчання). 

Навчання триває один рік і десять місяців.

Читати »

Урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка

04.07.2018 | 19:32

26 червня 2018 року в Актовій залі  Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам  Коледжу. Навчання у навчальному закладі  завершили студенти спеціальностей початкова та дошкільна освіта, соціальна робота та діловодства, загалом понад 130 студентів.
Під час вітального слова доцент, директор Сурмач Оксана Іванівна  звернулась до студентів з побажаннями відданості професії вчителя, вихователя,педагога, життєвої мудрості, миру у державі, подякувала батькам випускників за підтримку, яку вони надавали своїм дітям, за те, що допомогли їм...

Читати »

Вітаємо Юринець Іванну!

04.06.2018 | 12:22

26 травня 2018 року  на базі Екологічного коледжу ЛНАУ відбулася ХХVІІІ обласна олімпіада з історії України серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у Львівській області.
Педагогічний коледж Львівського національного університету імені Івана Франка представляли студенти Юринець Іванна (ДШВ – 11), Семікашева Діана (ДШС – 11), Луньо Вероніка (ШКВ – 12). До участі в олімпіаді студентів готували викладачі Сурмач О.І. та Івах О.С.
За результатами ІІ туру олімпіади почесне ІІІ місце здобула Юринець Іванна.
Вітаємо переможницю і бажаємо успіхів у подальших наукових і творчих...

Читати »

Участь у заходах з нагоди 157-ї річниці перепоховання Кобзаря в Україні

25.05.2018 | 12:49

22 травня минуло 157 років від дня перепоховання Тараса Шевченка з Петербурга на Дніпрові кручі, як заповідав Великий Кобзар.
З цієї нагоди у Львові відбулося покладання квітів до пам’ятника Кобзареві, яке організувало Львівське обласне відділення Товариства «Просвіта».
В урочистостях, що відбувалися у цей день біля пам‘ятника Тарасові Шевченку, взяли участь діячі культури, громадські діячі, представники громадських організацій, навчальних закладів м. Львова, зокремавикладачі та студенти Педагогічного коледжу  Львівського національного  університету імені Івана Франка.
Після виконання Державного Гімну України до присутнім звернувся голова «Просвіти» Львівщини...

Читати »