Шалаєва Ольга Зіновіївна

Посада: викладач Циклова комісія викладачів іноземних мов

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Наукові інтереси

Викладач англійської мови, спеціаліст першої категорії.

Освіта: вища.

Предмет: англійська мова.

Участь  у конференціях:

ХV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Проблеми та перспективи розвитку науки на початку третього тисячоліття у країнах СНД” (29 по 30 вересня 2013 р.). – Переяслав-Хмельницький, 2013.

Семінар-практикум “Використання українознавчого матеріалу на заняттях з англійської мови для розвитку соціокультурної компетенції учнів за участю представників “Oxford University Press”.

Конгрес Ініціатив Східної Європи м. Люблін (Польща)- 01.10-04.10.2015

Участь у панельних дискусіях:

SCIENCE AND EDUCATION

  • Panel discussion: Academic city – idea, strategies for development, models of cooperation between a city and universities
  • Panel discussion: Dual degree programmes in the scope of internalization processes of higher education
  • Panel discussion: Eastern European University

Курси

Публікації

Шалаєва О.З. Фактори впливу на формування комунікативних основ англомовної компетенції у дітей дошкільного віку з вадами мовлення / О.З. Шалаєва // Матеріали ХV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Проблеми та перспективи розвитку науки на початку третього тисячоліття у країнах СНД» // Збірник наукових праць. – Переяслав-Хмельницький, 2013 р. –  С.157-159.

ФАКТОРИ ВПЛИВУ НА ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНИХ ОСНОВ АНГЛОМОВНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ У ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ З ВАДАМИ МОВЛЕННЯ

 

Біографія

Шалаєва Ольга Зіновіївна народилася 05 лютого 1981 року у місті Новий Розділ Львівської області.

1987-1996 рр. – навчання у Новороздільській ЗОШ №4 з поглибленим вивченням англійської мови.

1996-2001 рр. – навчання у Кременецькому педагогічному коледжі імені Т.Г.Шевченка, де отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки “Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)” та здобула кваліфікацію бакалавра педагогічної освіти, вчителя англійської мови основної школи.

2001-2002 рр. – навчання у Тернопільському експериментальному інституті педагогічної освіти, де отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Мова та література (англійська)” та здобула кваліфікацію викладача англійської мови та літератури.

2003 р. – початок трудової діяльності. Зарахована на посаду викладача англійської мови Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.

2012 р. – пройшла навчання й успішно завершила курс підготовки старшого інструктора зовнішнього незалежного оцінювання.

2013 р. – підвищення кваліфікації в ЦДСО Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю Англійська мова.

2014 р. – присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст першої категорії”.

У своїй роботі використовую методи компетентісно орієнтованого підходу до організації навчального процесу та застосовую інноваційні освітні методики й технології, використовую та поширюю їх у педагогічному середовищі.

У науковому доробку є публікація тез у збірнику науково-практичної конференції “Фактори впливу на формування комунікативних основ англомовної компетенції у дітей дошкільного віку з вадами мовлення” (ХV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Проблеми та перспективи розвитку науки на початку третього тисячоліття у країнах СНД”, 29-30 вересня 2013 року, Переяслав-Хмельницький).

Одружена. Чоловік: Шалаєв Анатолій Олександрович, 1978 р.н., редактор газети “Новий Погляд-райони”, член Національної спілки журналістів України, помічник-консультант народного депутата України.

Діти: Шалаєв Тарас Анатолійович, 2008 р.н., школяр.

Шалаєв Андрій Анатолійович, 2009 р.н., школяр.

 

 

 

Методичні матеріали

  1. Використання фонетичних, лексичних і граматичних ігор на заняттях з англійської мови в дошкільних навчальних закладах;
  2. Тестові завдання з англійської мови;
  3. Speaking and writing exercises in use;
  4. Комплекс вправ для розвитку навичок діалогічного та монологічного мовлення.
  5. методичні вказівки до виконання с.р. над лексичним запасом

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!