Шалаєва Ольга Зіновіївна

Наукові інтереси

Викладач англійської мови, спеціаліст вищої категорії.

Наукові інтереси: Використання українознавчого матеріалу на заняттях з англійської мови для розвитку соціокультурної компетенції студентів.

 

 

Курси

Публікації

Шалаєва О.З. Фактори впливу на формування комунікативних основ англомовної компетенції у дітей дошкільного віку з вадами мовлення / О.З. Шалаєва // Матеріали ХV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Проблеми та перспективи розвитку науки на початку третього тисячоліття у країнах СНД» // Збірник наукових праць. – Переяслав-Хмельницький, 2013 р. –  С.157-159.

ФАКТОРИ ВПЛИВУ НА ФОРМУВАННЯ КОМУНІКАТИВНИХ ОСНОВ АНГЛОМОВНОЇ КОМПЕТЕНЦІЇ У ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ З ВАДАМИ МОВЛЕННЯ

Дистанційне_навчання: міф чи реальність?

Участь  у конференціях:

ХV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Проблеми та перспективи розвитку науки на початку третього тисячоліття у країнах СНД” (29 по 30 вересня 2013 р.). – Переяслав-Хмельницький, 2013.

Семінар-практикум “Використання українознавчого матеріалу на заняттях з англійської мови для розвитку соціокультурної компетенції учнів за участю представників “Oxford University Press”.

Конгрес Ініціатив Східної Європи м. Люблін (Польща)- 01.10-04.10.2015

Участь у панельних дискусіях:

SCIENCE AND EDUCATION

  1. Panel discussion: Academic city – idea, strategies for development, models of cooperation between a city and universities
  2. Panel discussion: Dual degree programmes in the scope of internalization processes of higher education
  3. Panel discussion: Eastern European University

З 25 по 26 вересня 2017 у м. Люблін відбувся IV Конгрес ініціатив Східної Європи. На конгресі в цьому році також були включені важливі питання, пов’язані з наукою і освітою, мобільністю і децентралізації влади, яка має життєво важливе значення для продовження реформ в Україні. 

24-26 листопада 2017 року у місті Харкові відбувся 14 Форум Мережі Вільних Місцевих Політиків. Тема форуму: «ОСВІТА НА МУНІЦИПАЛЬНОМУ РІВНІ: ПРОБЛЕМИ ТА МОЖЛИВОСТІ»

 

Наукова біографія

Шалаєва Ольга Зіновіївна народилася 05 лютого 1981 року у місті Новий Розділ Львівської області.

1987-1996 рр. – навчання у Новороздільській ЗОШ №4 з поглибленим вивченням англійської мови.

1996-2001 рр. – навчання у Кременецькому педагогічному коледжі імені Т.Г.Шевченка, де отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки “Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська)” та здобула кваліфікацію бакалавра педагогічної освіти, вчителя англійської мови основної школи.

2001-2002 рр. – навчання у Тернопільському експериментальному інституті педагогічної освіти, де отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Мова та література (англійська)” та здобула кваліфікацію викладача англійської мови та літератури.

2003 р. – початок трудової діяльності. Зарахована на посаду викладача англійської мови Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.

2012 р. – пройшла навчання й успішно завершила курс підготовки старшого інструктора зовнішнього незалежного оцінювання.

2013 р. – підвищення кваліфікації в ЦДСО Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю Англійська мова.

2014 р. – присвоєно кваліфікаційну категорію “спеціаліст першої категорії”.

У своїй роботі використовую методи компетентісно орієнтованого підходу до організації навчального процесу та застосовую інноваційні освітні методики й технології, використовую та поширюю їх у педагогічному середовищі.

У науковому доробку є публікація тез у збірнику науково-практичної конференції “Фактори впливу на формування комунікативних основ англомовної компетенції у дітей дошкільного віку з вадами мовлення” (ХV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Проблеми та перспективи розвитку науки на початку третього тисячоліття у країнах СНД”, 29-30 вересня 2013 року, Переяслав-Хмельницький).

 

 

 

Нагороди

Методичні матеріали

  1. Використання фонетичних, лексичних і граматичних ігор на заняттях з англійської мови в дошкільних навчальних закладах;
  2. Тестові завдання з англійської мови;
  3. Speaking and writing exercises in use;
  4. Комплекс вправ для розвитку навичок діалогічного та монологічного мовлення.
  5. методичні вказівки до виконання с.р. над лексичним запасом
  6. Робоча програма 012 Дошкільна освіта
  7. Формування іншомовної компетентності студентів ВНЗ шляхом використання сучасних інформаційних та телекомунікаційних технологій

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!