Циклова комісія викладачів фізичного виховання, теорії і методики фізвиховання, ритміки та хореографії

• Про відділення
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад

Основні завдання циклової комісії:

• формування здорового способу життя студентської молоді;
  • оволодіння студентами основ всебічної фізичної освіти;
  • сприяння правильному розвитку і загартуванню організму студентів;
  • вивчення та опанування методики проведення різних видів фізичних вправ, спортивних і прикладних ігор в процесі навчальних практично-методичних занять.

Перелік конференції, у яких брали участь викладачі циклової комісії:

• Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-методичні основи організації фізичного виховання молоді» (2014р.)
  • Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми активізації рекреаційно оздоровчої діяльності населення» (15-16 травня 2014р.)
  • Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми формування здорового способу життя молоді» 27-29 листопада 2009р.
  • Всеукраїнська науково-практична конференція « Боберський»
  • Науково-практичний семінар «Підходи до фізичної реабілітації дітей раннього та дошкільного віку» 21-22 грудня 2011р.
  • Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрантів та аспірантів «Проблеми формування здорового способу життя молоді» (Присвячено 140-річчю з дня народження Івана Боберського) 2013р.
  • V Всеукраїнська науково-практична конференція “Проблеми формування здорового способу життя молоді” 2015 р.
  • Х Всеукраїнська науково-практична конференція “Теоретико-методичні основи організації фізичного виховання молоді” 2016 р.

Спортивна робота

В коледжі працюють такі спортивні групи за інтересами:

• танцювальної аеробіки,
  • баскетболу,
  • волейболу,
  • настільного тенісу,
  • шахів.

Здійснюється тренування команд та окремих спортсменів, від яких чекаємо на нові перемоги, захоплюючі спортивні свята та відкриття нових талановитих спортсменів.

У 2009 р. збірна команда коледжу з настільного тенісу (дівчата), зайняла III місце серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації.

Жіночі команди коледжу з баскетболу, шахів, танцювальної аеробіки, спортивного туризму у 2013-14 н. р в п’ятірці лідерів у обласних змаганнях серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації.

Викладачі коледжу беруть участь у обласних змаганнях серед викладачів ВНЗ I-II рівнів акредитації та у Спартакіаді серед професорсько-викладацького складу університету де у змаганнях з шахів та бадмінтону посіли призові місця у особистій першості.

Організовано семінари, спортивно-оздоровчі та виховні заходи:

Щорічно в коледжі проводяться змагання з танцювальної аеробіки серед студентів. Студенти самі підбирають музику, костюми та наполегливо тренуються, щоб перемогти.

Циклова комісія організовує туристичні походи

У вересні 2016р. студенти та викладачі відвідали Національний природний парк «Сколівські Бескиди»,  водоспад Кам’янка на однойменній річці, який знаходиться поблизу села Дубина. Також піднялися до Журавлиного озера (інша назва — Мертве озеро) та джерела Живої води. Участь у поході взяли студенти ІІ курсів.

Співробітники

завідувач (сумісник)ДУМИЧ Оксана Михайлівназавідувач (сумісник)
викладачБАНКОВСЬКИЙ Карл Йосифовичвикладач
викладачСАВ’ЯК Любов Омелянівнавикладач
викладачТРАЧУК Світлана Олександрівнавикладач

Викладацький розклад

Майстерклас з музикотерапії

06.06.2017 | 14:08

Музика відіграє надзвичайно важливу роль у житті суспільства. Вона є не тільки  джерелом насолоди і хорошого настрою, але й має значний терапевтичний вплив. Музична терапія сприяє покращенню емоційного стану дітей, розвитку та корекції відчуттів, сприймань, уваги, уяви, мислення та пам’яті, формуванню загальної, дрібної та артикуляційної моторики, стимуляції мовленнєвої функції. Також в процесі занять музикотерапією розвивається спостережливість, відчуття ритму, темпу, просторових орієнтацій, вербальних і невербальних комунікативних навиків, виховання вольових якостей та витримки.
Нещодавно викладач  Сав’як Любов Омелянівна  провела  майстерклас з музикотерапії.  На...

Обласні змагання з аеробіки

25.05.2017 | 15:45

Збірна команда Коледжу взяла участь в обласних змаганнях з танцювальної аеробіки серед студентів коледжів, технікумів, училищ.
Думич О.М., керівник фізичного виховання

Змагання з волейболу

23.05.2017 | 14:39

Нещодавно збірна команда Педагогічного коледжу ЛНУ імені Івана Франка взяла участь в обласних змаганнях з волейболу серед навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та посіла третє місце у підгрупі.
                                                                Думич О.М., керівник фізичного фиховання

Робоча нарада

24.01.2017 | 11:03

Робоча нарада з питань роботи викладачів на сайті Коледжу відбудеться  1 лютого о 13.00. Сенич Г.Б.