Про нас

Бібліотека коледжу є важливим структурним підрозділом навчального закладу, який здійснює інформаційне та культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу. Головні завдання діяльності бібліотеки це забезпечення потреб читачів навчальною, науковою та методичною літературою; формування інформаційних ресурсів; впровадження новітніх інформаційних технологій. Пріоритетним напрямком є бібліографічно-іформаційна та просвітницька робота: огляди літератури психолого-педагогічної тематики, розгорнуті тематичні виставки до визначних дат та на педагогічну тематику, а також створюються стендові експозиції про відомих діячів історії, науки та культури. В бібліотеці регулярно діє і поновлюється виставка нових надходжень. Працівники приймають активну участь у просвітницьких заходах, що відбуваються у коледжі. Бібліотека надає допомогу у формуванні та редагуванні списків літератури до курсових, дипломних та інших наукових робіт.

Обслуговування у бібліотеці відбувається на абонементі та в читальному залі. Читач маєте змогу користуватися  алфавітним та систематичним каталогами, систематизованою картотекою статей.

bibl_1 bibl_2 bibl_3   bibl_4

Бібліотека обслуговує студентів і викладачів Педагогічного коледжу та факультету Педагогічної освіти, студентів навчальних закладів, які вивчають психолого-педагогічні дисципліни, працівників установ освіти м Львова та області.

 

Бібліотечний фонд становить 55831 примірників, в тому числі 5028 прим. періодичних видань. Оснащена бібліотека сучасно комп’ютерною та офісною технікою. У читальному залі читачі мають можливість вільного доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi. Відвідує бібліотеку коледжу щорічно понад 24 тисячі читачів. З  фонду бібліотеки  видається  понад 36 тисяч примірників літератури, в тому числі понад 7 тисяч періодичних видань.

 

Графік роботи бібліотеки:

Обслуговуємо студентів

щоденно з 10 год. до 18 год.

Субота, неділя – вихідні дні

Кожен останній робочий день місяця – санітарний день.

 

Адреса і контакти бібліотеки:

м. Львів, вул. Туган-Барановського, 7

головний корпус, ауд. № 27

телефон   (032) 239-40-21

biblioteka_pedkoledzh@ukr.net